Ulotki

Ulotki nieustannie są jedną z popularnijszych form reklamy i sposobem dotarcia do klienta. Mamy dużo wzorów.

Wizytówki

Format biznes lub tradycyjny - nieważne jaki wybierzesz - wizytówkę trzeba mieć, bo jak Cię widzą, tak Cię piszą.

Foldery

Folder lub katalog zawsze pod ręką u Twojego klienta. Posiadasz wersję drukowaną swojej oferty? Może warto rozważyć.

Plakaty

Wiele formatów do wyboru drukowanych w technice offsetowej, cyfrowej lub w duuuużym formacie. Jakiego plakatu potrzebujesz?

Teczki ofertowe

Dokumenty można wręczyć klientowi w plastikowej koszulce. Ale można ładniej. Wybierz teczkę z odpowiednimi uszlachetnieniami.

Roll-up

Targi, wystawy czy wypełnienie przestrzeni to idealne zadanie dla prezenterów jak roll-up czy ścianka.

Banery

Banery to popularna forma prezentacji. Banery produkujemy w dowolnych rozmiarach, jedno- lub dwustronne i odblaskowe.

Siatka mesh

Siatka mesh stanowi alterntywę dla baneru, ale dzięki dziurkowanej strukturze jest o wiele lżejsza, co ma znaczenie przy dużych formatach.

Tapety

Idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć ulubioną grafikę na swojej ścianie, ale bez konieczności zamawiania całego kontenera rolek.

Bilboardy

Wielkoformatowa reklama świetnie sobie radzi. Drukujemy na papierze typu blue-back idealnie sprawdzającym się w tego typu realizacjach.

Etykiety | naklejki

Drukujemy i wycinamy naklejki w dowolnych kształtach i rozmiarach na wielu rodzajach folii. Zaczynamy już od kilku sztuk.

Cięcie folii

Wycinamy litery i kształty z folii ploterowej w wielu kolorach i wykończeniach. Wycięte elementy możemy oskórować i położyć folię transportową.

Druk na pcv

Druk na tworzywach sztucznych (pcv, pleksi), który zapewnia wysoką jakość i trwałość wydruku. Doskonały użytku we wnętrzach oraz na zewnątrz.

Czego potrzebujesz?

Piszcie do nas, jeśli nie znależliście w standardowej ofercie potrzebnych materiałów lub informacji, bo dla chcącego, nic trudnego.