Tak, jak najbardziej wykonujemy projekty graficzne w atrakcyjnych cenach wg wytycznych Klienta.

W każdym produkcie umieściliśmy do wyboru tylko te, które uważamy za najbardziej optymalne. Zapraszamy Cię również do naszego biura gdzie będziesz mógł zobaczyć a także dotknąć każdego z dostępnych papierów i materiałów.

To zależy od wielu szczegółów. Skontaktuj się z nami i podaj jak najwięcej szczegółów: wymiary szyb w oknach (mierzone od uszczelki do uszczelki) z informacją czy chcesz zakleić całe okno lub tylko połowę, dokładną lokalizację. Bardzo pomocne są zdjęcia. W wiadomości zwrotnej otrzymasz wstępną wycenę wraz z informacjami technicznymi i fachowym doradztwem.

Dla zachowania dobrej jakości wydruku zdjęcia - dla druku cyfrowego minimum 150 dpi. W grafikach wielkoformatowych, np. billboardach, dopuszczalne są niższe rozdzielczości – 30 do 100 dpi.

Różnice te wynikają ze zdolności odwzorowania kolorów na danym urządzeniu cyfrowym. Dla każdego jest ona inna. Maszyny drukujące czy drukarki ze względów technologicznych nie są w stanie oddać identycznych barw, jak te widziane na większości monitorów.

Jeśli pojawią się wątpliwości dotyczące przygotowanego przez Ciebie projektu – zawsze możesz napisać do nas na adres druk@forest.pl